Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Autoryzowany instalator

Prawidłowy montaż folii przeciwsłonecznych gwarantuje optymalną efektywność i poprawne funkcjonowanie folii.  Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju folii dla danego typu szkła lub poliwęglanu w celu uzyskania idealnego efektu na którym zależy naszemu klientowi, może to być np. ochrona przeciwsłoneczna lub antywłamaniowa. Oferujemy montaż folii okiennych, dekoracyjnych i bezpiecznych na terenie całego kraju dla firm i instytucji oraz osób prywatnych.

Gwarantujemy Państwu jakość usług na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby montaż folii okiennych trwał jak najkrócej z jednoczesnym zapewnieniem solidnie wykonanej pracy. W pomieszczeniach, różnego typu gdzie przebiega instalacja, folia okienna montowana jest bez zakłócenia funkcjonowania danej placówki czy spokoju domowników. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować czystość i porządek w trakcie wykonywania instalacji. Wykonujemy także montaże w miejscach trudnodostępnych oraz na wysokościach. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół, ktory ma niezbędne pozwolenia na wykonywanie tego typu usług.


Gwarancja

Nasze folie są regularnie badane i atestowne. Posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny, Instytutu Techniki Budowlanej i Szkła, HAACP, INISMa. Na wykonany montaż udzielmy gwarancji 2 letniej gwarancji dodatkowo każda folia ma również gwarancję producenta dotyczącą pękania i przebarwień od 5-10 lat


Zajmujemy się również montażem folii samochodowych.

 

Szybka dostawa
Profesjonalny montaż
Największy wybór folii samochodowych i okiennych w Polsce !
Gwarancja Jakości SOLAR SYTEMS !

Gwarancja Jakości SOLAR SYTEMS !

więcej

Czy wiesz, że ...

W stałej sprzedaży lub na zamówienie posiadamy ponad 100 rodzaji róznych folii o odmienej budowie i właściwościach ...

więcej