NASZE AKTUALNOŚCI

Solar Systems

15 Lat Doświadczenia w Branży– Solar System

 

Z dumą obchodzimy naszą 15 rocznicę! Przez te lata, zbieraliśmy cenne doświadczenia, które teraz przekładamy na jakość naszych produktów i usług. W Solar System specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz montażu folii – okiennych, samochodowych i dekoracyjnych. 

Obsługujemy zarówno firmy, instytucje, jak i klientów indywidualnych, a także osoby zajmujące się montażem folii okiennych i samochodowych. Nasze produkty są najwyższej jakości, a klientom oferujemy szybką dostawę, bezpłatną wycenę usługi i doradztwo, oraz montaż na terenie całego kraju.

Nasza oferta to ponad 100 rodzajów różnych folii – wszystko dostępne na stałe lub na zamówienie. Dzięki różnorodnym parametrom technicznym, grubości, kolorom, stopniu ochrony i przepuszczalności światła, blokowania ciepła słonecznego lub stopniu przyciemnienia, nasi klienci mają gwarancję, że znajdą u nas produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Solar System Warszawa to nie tylko folie przeciwsłoneczne czy antywłamaniowe. Oferujemy również szeroki zakres usług, takich jak przyciemnianie szyb, montaż folii przeciwsłonecznych. Nasze doświadczenie, potwierdzone certyfikatami i atestami, oraz zaangażowanie w każde zlecenie czyni nas liderem na rynku folii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów Solar System.