Solar Systems

FOLIE OKIENNE ŁÓDŹ

Folie okienne z montażem w Łodzi. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór folii na okna:

Solar Systems
ul. Piotrowska 148/150
90-063 Łódź

Gwarancja jakości!

Zapewnienie jakości od Solar Systems. Jako jeden z czołowych importerów folii okiennych i samochodowych z Ameryki Północnej oraz Europy, dbamy o to, by każdy produkt w naszej ofercie był dokładnie wyselekcjonowany i przetestowany. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz folie najwyższej klasy. Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są produkowane zgodnie z normą ISO 9001, a ich jakość jest potwierdzona regularnymi badaniami i certyfikatami. Wybierając nas, decydujesz się na zakup u sprawdzonych ekspertów!

INFORMACJE O FIRMIE

Dzięki wieloletniej praktyce, dostarczamy sprawdzone produkty i usługi. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej, a także w profesjonalnym montażu folii okiennych, samochodowych oraz dekoracyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno firmy, instytucje, jak i klientów indywidualnych, oraz osoby zajmujące się montażem folii. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, szybką dostawę, bezpłatne wyceny i fachowe doradztwo. Realizujemy montaż na obszarze całego kraju.

Posiadamy szeroką ofertę, która obejmuje ponad 100 rodzajów folii różniących się budową, właściwościami, parametrami technicznymi, grubością, kolorem, stopniem ochrony i przepuszczalnością światła, jak również blokowaniem ciepła słonecznego czy stopniem przyciemnienia.

W ofercie Solar Systems znajdą Państwo folie przeciwsłoneczne, antywłamaniowe oraz usługi związane z przyciemnianiem szyb i montażem folii przeciwsłonecznych. Dzięki naszym certyfikatom i atestom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

DLACZEGO MY?

Duża oferta

W stałej sprzedaży lub na zamówienie posiadamy ponad 100 rodzaji róznych folii o odmienej budowie i właściwościach.

Gwarancja Jakości

U Nas masz pewność że kupujesz dobry produkt, produkcja folii odbywa się według systemu ISO 9001 a folie są regularnie badane i certyfikowane.

Szybka dostawa

Oferujemy produkty najwyższej jakości, szybką dostawę, bezpłatną wycenę usługi i doradztwo, montaż na terenie całego kraju.

12 lat gwarancji

Folie z serii Silver Premium odznaczają się prawie dwukrotnie wydłużoną gwarancją producenta, w stosunku do produktów standardowych.

Energooszczędność

Profesjonalnie zainstalowane od zewnętrznej lub wewnętrznej strony szyby, filtrują promienie słoneczne, blokują ciepło, odblaski oraz szkodliwe UV.

Montaż folii

Oferujemy montaż folii okiennych, dekoracyjnych i bezpiecznych na terenie całego kraju dla firm i instytucji oraz osób prywatnych.

AUTORYZOWANY INSTALATOR

Kompleksowa obsługa montażu folii przeciwsłonecznych gwarantuje, że będą one działać efektywnie i zgodnie z przeznaczeniem. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich folii dla różnych typów szkła czy poliwęglanu, aby osiągnąć efekt idealnie odpowiadający oczekiwaniom naszych klientów, takich jak ochrona przed słońcem lub zabezpieczenie antywłamaniowe. Realizujemy montaż folii okiennych, dekoracyjnych i bezpiecznych w różnych lokalizacjach w kraju, zarówno dla sektora biznesowego, jak i klientów indywidualnych.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Priorytetem jest dla nas szybkość montażu przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów wykonania. Instalacja folii przebiega bez zakłócania codziennej działalności instytucji czy domowego spokoju. Dbamy o utrzymanie porządku i czystości podczas prac montażowych. Nasz zespół, wyposażony w odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, jest również przygotowany do pracy w miejscach trudno dostępnych i na wysokościach.

NASZE CERTYFIKATY

Nasze folie – certyfikowana jakość i różnorodność. Oferowane przez nas produkty są zgodne z międzynarodowymi normami, posiadają certyfikaty HACCP, ITB, PZH oraz standard IFS RHOS. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 100 różnych rodzajów folii, które różnią się między sobą budową, właściwościami, parametrami technicznymi, grubością, kolorem, stopniem ochrony przed światłem, efektywnością blokowania ciepła słonecznego oraz stopniem przyciemnienia. Dostępne są zarówno w sprzedaży ciągłej, jak i na specjalne zamówienie, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Szybka dostawa

profesjonalny montaż

Największy wybór w polsce

NASI KLIENCI I WYKONANE REALIZACJE

Mamy za sobą współpracę z renomowanymi klientami, w tym Pocztą Polską, Cross Polska, Canal +, Muzeum Fryderyka Chopina, Solid Security, Carrefour, SBR Bank, PKP Intercity, Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz wieloma innymi firmami, z którymi utrzymujemy stałe relacje. Nasze folie oraz narzędzia cieszą się uznaniem wśród wielu profesjonalnych aplikatorów i firm, które nie tylko korzystają z naszych produktów, ale również aktywnie je rekomendują jako sprawdzone i godne zaufania.

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

FOLIE OKIENNE ŁÓDŹ - FAQ

Wybierz folie SOLAR SYSTEMS. Od wielu lat sprzedajemy wysokiej jakości folie dla domu i motoryzacji. Nasze folie możesz zamówić przez internet za pomocą naszego sklepu internetowego sklep-folie-okienne.pl.

Tak, z przyjemnością zainstalujemy folię w Twoim domu, biurze lub sklepie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Dodatkowo pomożemy Ci dobrać najlepszą folię, która spełni Twoje wymagania. 

Obecnie w skład naszej oferty wchodzi folia przeciwsłoneczna (wewnętrzna i zewnętrzna), folia antywłamaniowa, folia matowa i dekoracyjna.

Najszybciej będzie gdy do nas zadzwonisz 🙂 Zadzwoń pod numer 507 728 660. Na podstronie kontakt znajdziesz więcej informacji nt. kontaktu.

Kliknij aby ocenić tę zawartość.
[Wszystkich ocen: 17 Średnia ocena: 5]