Solar Systems

FOLIE OKIENNE RADOM

Folie okienne z montażem w Radomiu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór folii na okna:

Solar Systems
ul. Piotrowska 148/150
90-063 Łódź

Gwarancja jakości!

Solar Systems jest jednym z liderów, jeśli chodzi o sprowadzanie folii okiennych, nie tylko z Europy, ale także spoza kontynentu (Ameryka Południowa.). Materiały, którymi dysponujemy, są dokładnie sprawdzane i bezpieczne, co potwierdzają niezbędne certyfikaty. To wszystko jest kluczem do zadowolenia naszych klientów z jakości świadczonych przez nas usług. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów i ciesz się produktami najwyższej jakości!

INFORMACJE O FIRMIE

Solar Systems działa na rynku od wielu lat, co daje nam ogromne doświadczenie w handlu i instalacji różnego rodzaju folii. Zajmujemy się nie tylko importem i sprzedażą folii, ale też montażem, także w trudno dostępnych miejscach. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Co nas wyróżnia? Działamy na terenie całej Polski i dostarczamy folie szybko, więc nie musisz długo czekać na dostawę. Masz jakieś wątpliwości? Nasza wykwalifikowana kadra chętnie Ci doradzi i dokona darmowej wyceny. Z uwagi na lata pracy wiemy, co najlepiej się sprawdza, więc z nami unikniesz rozczarowań.

Oferujemy folie okienne, ozdobne, samochodowe i matowe, łącznie około stu rodzajów. Wachlarz produktów jest bardzo szeroki, gdyż poszczególne folie różnią się niektórymi cechami, np. poziomem grubości lub kolorem.

U nas dostaniesz nie tylko folie chroniące przed promieniowaniem słonecznym, ale też przed włamaniem. Sprawdź naszą ofertę i zamów atestowane folie z pewnego źródła.

DLACZEGO MY?

Duża oferta

Bogata oferta Solar Systems liczy sobie ponad sto rodzajów rozmaitych folii, różniących się od siebie w kilku aspektach.

Gwarancja Jakości

Nasze folie są systematycznie sprawdzane i mają potrzebne atesty. Gwarantujemy zgodność produktu z normą ISO 9001.

Szybka dostawa

Ekspresowa dostawa, darmowa wycena, profesjonalne doradztwo i usługa montażu na obszarze całej Polski to nasze wyróżniki.

12 lat gwarancji

Tyle producent zapewnia klientom, korzystającym z serii Silver Premium.Ok połowę więcej niż dla standardowych folii.

Energooszczędność

Odpowiednio zamontowane folie działają jak dobry filtr, który nie przepuszcza ciepła i promieniowania ultrafioletowego.

Montaż folii

Solar Systems montuje folie dostępne w ofercie. Robimy to w całej Polsce, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

AUTORYZOWANY INSTALATOR

Pamiętaj, że nie tylko doradzimy Ci przy wyborze folii, ale też zainstalujemy ją dla Ciebie.w odpowiednim miejscu. Tylko profesjonalny montaż zapewnia oczekiwane efekty. Szanujemy Twój czas, dlatego montaż wykonujemy szybko. Nie musisz martwić się jednak o jakość, bo nasi doświadczeni pracownicy kierują się wysokimi standardami. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje, dlatego zamontuje folie nawet w miejscach, do których trudno dotrzeć. Dodatkowo monterzy zadbają o porządek w miejscu pracy, dlatego nie musisz zamykać swojej firmy na czas montażu. Nie musisz przejmować się też porządkowaniem mieszkania, gdyż ekipa wszystko po sobie posprząta. Sięgnij po folię Solar Systems na szkło lub poliwęglan i ciesz się najwyższą jakością.

NASZE CERTYFIKATY

Nie jesteśmy początkującą firmą, działamy na rynku od lat. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie, a nasze folie cechują się wysoką jakością. Świadczą o tym liczne certyfikaty ITB, HACCP, PZH i standard IFS RHOS. Bogata oferta sprawia, że znajdziesz u nas gotowe folie, które różnią się między sobą m.in. kolorem, stopniem ochrony przed słońcem słonecznym,, stopniem ochrony przed nagrzaniem i innymi parametrami oraz folie dostępne na zamówienie, dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji.

Szybka dostawa

profesjonalny montaż

Największy wybór w polsce

NASI KLIENCI I WYKONANE REALIZACJE

W wieloletniej historii działania naszej firmy zapisały się współprace z dużymi i szanowanymi klientami, takimi jak np. Poczta Polska, Muzeum Fryderyka Chopina, PKP Intercity, SBR Bank, Canal +, Carrefour, CBA, czy Cross Polska oraz mniejszymi klientami, także prywatnymi.  Wiele z tych relacji utrzymujemy  do dziś, gdyż dbamy o naszych klientów. Ci są zaś zadowoleni z jakości naszych usługi i ufają Solar Systems, więc chętnie polecają nasze produkty. Dzięki temu docieramy do kolejnych klientów.

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

FOLIE OKIENNE ŁÓDŹ - FAQ

Odwiedź nasz sklep sklep-folie-okienne.pl i wybierz produkt, który Cię interesuje. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny i profesjonalnego doradztwa i montażu. Nasze kompleksowe usługi obejmują też projekt indywidualny, jeśli taki Cię interesuje.

Możesz, a nawet powinieneś, bo tylko profesjonalny montaż jest gwarancją oczekiwanych efektów. Nasz doświadczony zespół zainstaluje Twoją folię w mieszkaniu, firmie, samochodzie. Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy w wyborze folii.

Oferujemy folie przeciwsłoneczne, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Mamy w ofercie także folie dekoracyjne, antywłamaniowe oraz matowe.

Kliknij aby ocenić tę zawartość.
[Wszystkich ocen: 12 Średnia ocena: 5]