Solar Systems

FOLIE OKIENNE LUBLIN

Folie okienne z montażem w Lublinie. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór folii na okna:

Solar Systems
ul. Piotrowska 148/150
90-063 Łódź

Gwarancja jakości!

Zapewniamy najwyższą jakość folii od Solar Systems. Jako wiodący importer folii okiennych i samochodowych z Ameryki Północnej i Europy, kładziemy ogromny nacisk na selekcję i testowanie każdego produktu oferowanego przez naszą firmę. Dzięki temu możesz mieć pełne zaufanie, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości. Nasze folie są wytwarzane zgodnie z normą ISO 9001, co gwarantuje ich wysoką jakość, a regularne badania oraz certyfikaty stanowią dodatkowe potwierdzenie tego standardu.

INFORMACJE O FIRMIE

Dzięki doświadczeniu długiej praktyce oferujemy sprawdzone produkty i usługi, specjalizując się w hurtowej i detalicznej sprzedaży oraz profesjonalnym montażu folii okiennych, samochodowych i dekoracyjnych. Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i klientów indywidualnych, zapewniając najwyższą jakość, szybką dostawę, bezpłatne wyceny i kompetentne doradztwo. Nasze usługi montażu są dostępne na terenie całego kraju.

Nasz bogaty wybór folii to ponad 100 różnych rodzajów, zróżnicowanych pod względem budowy, właściwości, parametrów technicznych, grubości, koloru oraz poziomu ochrony i przepuszczalności światła. Oferujemy także folie z blokadą ciepła słonecznego i różnym stopniem przyciemnienia.

Solar Systems oferuje folie przeciwsłoneczne, antywłamaniowe oraz usługi przyciemniania szyb i montażu folii przeciwsłonecznych. Nasze certyfikaty i atesty gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

DLACZEGO MY?

Duża oferta

W naszej ofercie w sprzedaży lub na zamówienie mamy ponad 100 rodzajów folii o zróżnicowanej budowie oraz właściwościach.

Gwarancja Jakości

U nas nabywasz produkt wysokiej jakości. Nasze folie są wytwarzane zgodnie z systemem ISO 9001, a regularne badania i certyfikaty potwierdzają ich jakość.

Szybka dostawa

Zapewniamy najwyższą jakość produktów, szybką dostawę, bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo, a także montaż na terenie całego kraju.

12 lat gwarancji

Folie z serii Silver Premium mają niemal dwukrotnie dłuższą gwarancję producenta w porównaniu z produktami standardowymi.

Energooszczędność

Fachowo zamontowane z zewnątrz lub wewnątrz szyb, nasze folie skutecznie filtrują promienie słoneczne, blokują ciepło, odblaski i szkodliwe UV.

Montaż folii

Wykonujemy montaż folii okiennych, dekoracyjnych i bezpiecznych na obszarze całego kraju, obsługując firmy, instytucje i klientów indywidualnych.

AUTORYZOWANY INSTALATOR

Świadczymy kompleksową obsługę montażu folii przeciwsłonecznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze folii do różnych rodzajów szkła czy poliwęglanu, dostosowując je do potrzeb klientów, takich jak ochrona przed słońcem lub zabezpieczenie antywłamaniowe. Realizujemy montaż folii okiennych na terenie całego kraju dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Kładziemy nacisk na szybki montaż i zachowanie najwyższych standardów wykonania. Instalacja folii odbywa się bez zakłóceń w codziennej działalności instytucji lub domowym otoczeniu, przy zachowaniu porządku i czystości. Nasz wykwalifikowany zespół, posiadający odpowiednie certyfikaty i pozwolenia, radzi sobie również w trudno dostępnych miejscach i na wysokościach.

NASZE CERTYFIKATY

Nasze folie to gwarancja certyfikowanej jakości i szeroka różnorodność. Oferujemy produkty zgodne z międzynarodowymi normami oraz posiadające certyfikaty HACCP, ITB, PZH i standard IFS RHOS. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 100 różnych rodzajów folii, które różnią się budową, właściwościami, parametrami technicznymi, grubością, kolorem, stopniem ochrony przed światłem, blokowania ciepła słonecznego i przyciemnienia.

Szybka dostawa

profesjonalny montaż

Największy wybór w polsce

NASI KLIENCI I WYKONANE REALIZACJE

Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi klientami, takimi jak Poczta Polska, Canal +, Carrefour, Cross Polska, Muzeum Fryderyka Chopina, PKP Intercity Solid Security, SBR Bank czy Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz z wieloma innymi firmami, z którymi utrzymujemy stałe relacje. Nasze folie i narzędzia są cenione przez profesjonalnych aplikatorów i firmy, które polecają je jako sprawdzone i godne zaufania.

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

FOLIE OKIENNE LUBLIN - FAQ

Zdecyduj się na folie SOLAR SYSTEMS. Oferujemy wysokiej jakości folie do zastosowań domowych i motoryzacyjnych. Możesz łatwo zamówić nasze folie poprzez nasz sklep internetowy sklep-folie-okienne.pl.

Oczywiście, z największą przyjemnością zainstalujemy folię w Twoim domu, biurze czy też sklepie. Wystarczy skontaktować się z nami. Służymy pomocą w doborze najlepszej folii, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Aktualnie oferujemy folie przeciwsłoneczne (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), folie antywłamaniowe oraz folie matowe i dekoracyjne.

Najszybszym sposobem skontaktowania się z nami jest telefon, zadzwoń pod numer 507 728 660. Koniecznie odwiedź podstronę KONTAKT.

Kliknij aby ocenić tę zawartość.
[Wszystkich ocen: 0 Średnia ocena: 0]