INFORMACJE O FIRMIE

Solar Systems

Jesteśmy już z Wami 15 lat ! To doświadczenie pozwala nam oferować sprawdzone produkty i usługi. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz montażem folii : okiennych, samochodowych, dekoracyjnych . Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, klientów indywidualnych, osoby zajmujace się montażem folii okiennych i samochodowych. Oferujemy produkty najwyższej jakości, szybką dostawę, bezpłatną wycenę usługi i doradztwo, montaż na terenie całego kraju.

Gwarancja jakości!

Gwarancja Solar Systems. Jesteśmy jednym z największych importerów folii okiennych i samochodowych z USA i Europy. Produkty które znajdują się w naszej ofercie starannie selekcjonujemy i sprawdzamy tak aby klient otrzymał folie najwyższej jakości. U Nas masz pewność że kupujesz dobry produkt, produkcja folii odbywa się według systemu ISO 9001 a folie są regularnie badane i certyfikowane. Kupując lub zamawiając montaż u Nas masz gwarancję że kupujesz u profesjonalistów !

NASI KLIENCI

Solar Systems

Montowaliśmy dla : Poczta Polska, Cross Polska, Canal +, Muzeum Fryderyka Chopina, Solid Scurity, Carrefour, SBR Bank, PKP Intercity, Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz wielu innych firm z którymi stale współpracujemy. Nasze folie i narzędzia zyskały uznanie wielu aplikatorów i firm które rekomendują je jako sprawdzone i godne polecenia produkty.

Szybka dostawa

profesjonalny montaż

Największy wybór w polsce

NASZE CERTYFIKATY

Solar Systems

Folie które oferujemy posiadają atesty HACCP, ITB, PZH, IFS standard RHOS. W stałej sprzedaży lub na zamówienie posiadamy ponad 100 rodzaji różnych folii o odmiennej budowie i właściwościach, parametrach technicznych, grubości, kolorze,stopniu ochrony i przepuszczalności światła, blokowania ciepła słonecznego lub stopniu przyciemnienia.