Solar Systems

FOLIE OKIENNE SIEDLCE

Folie okienne z montażem w Siedlcach. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór folii na okna:

Solar Systems
ul. Piotrowska 148/150
90-063 Łódź

Gwarancja jakości!

Solar Systems to synonim wysokiej jakości. Nasza firma należy do głównych importerów folii okiennych i samochodowych nie tylko w Europie, ale też w Ameryce Północnej. Zapewniamy produkty, które zostały wykonane z solidnych materiałów, zgodnych z normą ISO 9001, a także odpowiednio przebadanych i przetestowanych. To wszystko sprawia, że gwarantujemy naszym klientom jakość, której oczekują. Wybierz nasze folie okienne i samochodowe, zyskaj produkty potwierdzone certyfikatami i pozytywnymi opiniami naszych klientów.

INFORMACJE O FIRMIE

Nasza firma Solar Systems zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową folii okiennych, samochodowych oraz dekoracyjnych. Specjalizujemy się także w montażu folii. Oferujemy nasze usługi zarówno dla firm, instytucji, jak i dla osób prywatnych. Wśród najważniejszych zalet naszej oferty jest wysoka jakość produktów, szeroki wybór, a także profesjonalne doradztwo i błyskawiczna dostawa zamówienia. Nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny, która pomaga w precyzyjnym określeniu budżetu potrzebnego na zakup i montaż folii jeszcze przed złożeniem zamówienia. Świadczymy usługi związane z montażem folii na terenie całej Polski.

W ofercie znajdą Państwo ponad 100 różnego rodzaju folii – przeciwsłonecznych oraz antywłamaniowych. Folie różnią się m.in. budową, właściwościami, grubością, kolorami czy stopniem przepuszczalności światła. Oprócz tego realizujemy usługi związane z przyciemnianiem szyb oraz montażem folii przeciwsłonecznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Duża oferta

Nasza bogata oferta składa się z ponad 100 różnego rodzaju folii, które różnią się wyglądem, budową oraz właściwościami.

Gwarancja Jakości

Dostępne u nas folie są wyprodukowane zgodnie z normą ISO 9001. Nasi klienci mają pewność, że produkty zostały przebadane.

Szybka dostawa

Nasza oferta spełnia oczekiwania klientów, zawsze dbamy o szybką dostawę, a także szybki montaż na terenie całej Polski.

12 lat gwarancji

Klienci zyskują gwarancję jakości na zakupione produkty. Seria Silver Premium zapewnia dwukrotnie dłuższą gwarancję producenta.

Energooszczędność

Montujemy folię na zewnątrz i wewnątrz szyby. Dzięki temu możliwe jest blokowanie ciepła, odblasków i szkodliwego UV.

Montaż folii

Zajmujemy się profesjonalnym montażem folii okiennych i dekoracyjnych. Oferta skierowana dla klientów z całej Polski.

AUTORYZOWANY INSTALATOR

Świadczymy usługi związane z montażem folii dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego rodzaju folii – przeciwsłonecznej czy antywłamaniowej. Następnie wykonamy bezpłatną wycenę i ustalimy termin, kiedy zajmiemy się montażem. Realizujemy usługi związane z montażem folii okiennych i dekoracyjnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla sektora biznesowego.

Klienci cenią nas za wysoką jakość świadczonych usług i szybki montaż. Nasz zespół posiada specjalne przeszkolenia, certyfikaty i pozwolenia, które umożliwiają realizację zleceń nawet na wysokości i w bardzo trudno dostępnych miejscach. Podczas montażu dbamy o porządek i zachowanie najwyższych standardów wykonania.

NASZE CERTYFIKATY

Zapewniamy folie, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Wszystkie produkty w naszej ofercie są zgodne z międzynarodowymi normami i zawierają takie certyfikaty jak – HACCP, ITB, PZH oraz standard IFS RHOS.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zapewnia folie dostosowane do różnych potrzeb naszych klientów, zapewniamy również specjalne folie na zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 100 rodzajów folii, które różnią się kolorami, grubościami, właściwościami, budową i parametrami technicznymi.

Szybka dostawa

profesjonalny montaż

Największy wybór w polsce

NASI KLIENCI I WYKONANE REALIZACJE

Z naszej oferty chętnie korzystają renomowane marki. Wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się takie firmy jak Canal +, Poczta Polska, Cross Polska, Solid Security, Carrefour, SBR Bank, PKP Intercity, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Muzeum Fryderyka Chopina i wiele innych. Nasze folie okienne i dekoracyjne zapewniają liczne korzyści zarówno dla firm lokalnych, jak i globalnych. Podnosimy komfort oraz bezpieczeństwo w firmach, placówkach publicznych, ale też w domach i mieszkania.

ZOBACZ, CO O NAS MÓWIĄ

FOLIE OKIENNE SIEDLCE - FAQ

Najlepsze folie zapewnia SOLAR SYSTEMS. Możesz złożyć zamówienie w sklepie online sklep-folie-okienne.pl.

Tak, zapewniamy też profesjonalny montaż folii zarówno w domu, jak i w firmie czy w urzędzie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, a następnie z darmowej wyceny.

Dopasuj folię okienną do swoich potrzeb – u nas znajdziesz folie przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, matowe i dekoracyjne. Pomożemy Ci dopasować rodzaj folii do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer – 507 728 660. Więcej informacji na temat sposobów kontaktu znajdziesz w naszej zakładce Kontakt.

Kliknij aby ocenić tę zawartość.
[Wszystkich ocen: 1 Średnia ocena: 5]